Obsługa Klienta - Szczecin

Oferta pracy dodana przez: Sekretariat Eurekarestrukturyzacje, w kategorii: Call Center

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Sekretariat Eurekarestrukturyzacje, w dniu: 2021-04-06

Pełna treść ogłoszenia:

Eureka – Restrukturyzacje Sp. z o.o. to zespół prawników i doradców specjalizujących się w dziedzinie upadłości konsumenckiej jak i restrukturyzacji i upadłości Firm. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie postępowania upadłościowego – od momentu zgromadzenia dokumentów, poprzez złożenie wniosku, ogłoszenie upadłości konsumenckiej, aż do całkowitego umorzenia zobowiązań.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby z postawą proaktywną, na stanowisko: obsługi klienta.
Zadania i obowiązki:
• Telefoniczna prezentacja produktów i oferty Firmy
• Umawianie i potwierdzanie spotkań Doradcom Klienta
• Aktywne wsparcie procesu sprzedażowego poprzez stały kontakt z klientem
• Rzetelne i dokładne uzupełnianie danych (praca z bazą danych i dedykowanymi programami)
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz doradcami i prawnikami
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Pasujesz do zespołu, jeśli:
• Z łatwością budujesz relacje i pozyskujesz nowych klientów poprzez kontakt telefoniczny (dysponujemy bazą klientów)
• Potrafisz efektywnie organizować swój czas w pracy
• Lubisz wyzwania i dążysz do realizacji wyznaczonych celów z entuzjazmem i energią
• Dobrze przyjmujesz konstruktywną krytykę
• Posiadasz wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych; miły głos oraz nienaganną dykcję
• Biegle obsługujesz pakiet biurowy (MS Office) oraz Social Media
• Masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (więcej niż rok)
• Z zaangażowaniem i uśmiechem podchodzisz do swoich obowiązków
• Lubisz zwierzęta i akceptujesz ich obecność w pracy

W zamian oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia uzależniona od wyników)
• Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
• Czas na wdrożenie i pełne wsparcie merytoryczne
• Konkursy sprzedażowe z możliwością wygrania nagród
• Umowę o pracę po okresie próbnym
• Interesującą, pełną wyzwań pracę
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych
• Pracę w zespole fantastycznych i zgranych osób - dobra atmosfera jest dla nas ważna!
• Gwarantujemy weekendy wolne!

CV wraz ze zdjęciem w formacie PDF prosimy wysyłać na adres e-mail: sekretariat@eurekarestrukturyzacje.pl
z dopiskiem „Lubię pracę z ludźmi” w tytule maila.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Aplikacje bez powyższej klauzuli będą automatycznie usuwane.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Szczecin

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 600292309

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSzczecin.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty