Elektryk Instalator (Elektromonter)

Oferta pracy dodana przez: Futyma-Systemy Inteligentne, w dniu: 2019-10-15

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Firma
Futyma-Systemy Inteligentne
poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
• planowanie i organizacja własnej pracy,
• praca na budowie w branży elektrycznej,
• układanie tras kablowych, przewodów i kabli,
• montaż i podłączenie urządzeń elektrycznych,

Wymagania:
• wykształcenia elektryczne lub pokrewne,
• doświadczenia na podobnym stanowisku,
• dyspozycyjności,
• umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
• umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji oraz organizacji pracy własnej,
• co najmniej roczne doświadczenie w branży elektrycznej,
• odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania w pracę,
• uprawnienia SEP E do 1kV będą dodatkowym atutem,
• prawo jady kategorii B będzie dodatkowym atutem,
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
• dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.
• dobra organizacja pracy własnej,
• samodzielność, efektywność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
• zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premia),
• szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji,

CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimy przesyłać za pomocą e-mail na adres: sekretariat@futyma.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Szczecin

Wynagrodzenie: 3.000 zł-6.000 zł

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48 730388962, E-mail: sekretariat@futyma.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSzczecin.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty