Obieranie i sortowanie cebulek tulipanów - Holandia

Oferta pracy dodana przez: Katarzyna Baryla Holandiajobs, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Katarzyna Baryla Holandiajobs, w dniu: 2021-06-25

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska

Obieranie i sortowanie cebulek tulipanów.

Wymagania

- prawo jazdy (dodatek 40€ tygodniowo dla osoby prowadzącej auto służbowe)

- motywacja i chęć do pracy

- angielski mile widziany

Warunki pracy

Praca od poniedziałku do soboty
W sezonie dwie zmiany- poranna 7-16 i popołudniowa 14-22

Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Zakwaterowanie +transport: 104€/tydz. Domy, mieszkania, bungalowy
Ubezpieczenie: 25.84€/tydz.

Wynagrodzenie

Zarobki NETTO tygodniowo (pod odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia) od 1 lipca:
18 lat- 195€
19 lat- 195€
20 lat- 195€
21 lat i więcej- 205-241€

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Oude Tonge

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSzczecin.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty