Pracownik małej gastronomii

Oferta pracy dodana przez: Dawid Jakub, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Dawid Jakub, w dniu: 2021-05-26

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik małej gastronomii

Praca sezonowa czerwiec-wrzesień. Umowa-zlecenie.

Ilość godzin: od 100 miesięcznie, bez możliwości traktowania współpracy jako dodatkowej lub pracy jednej z wielu.

Wynagrodzenie: 18,30 zł / godz. plus 1 zł w przypadku pełnej obecności.

Premia uznaniowa zależna jest od zaangażowania.

Czas pracy: od 7 do 12 godzin dziennie, według ustalonego harmonogramu. Występują również dni weekendowe, bez godzin nocnych.

Zakres zadań: obsługa klienta w małej gastronomii.

Oczekiwania:

-wiek minimum 20 lat,

-rzetelność,

-dyspozycyjność,

-zaradność,

-doświadczenie związane z obsługą klienta.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Szczecin

Wynagrodzenie: 19,30 netto

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Dodatkowe wymagania: Status studenta

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiSzczecin.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty